FØLGENDE  HAR  TRÆNERMEDLEMSSKAB  I  KAF
Anne & Hans Laxholm

+45 23 22 88 11

anne@laxholm.com

Micki Chow

+45 27 26 01 11

micki@chow.dk

Marion Birchow

+45 20 83 98 06

marion@lite.dk

Benjamin Martin

+45 23 20 13 14

hello@benjaminmartin.dk

Martin Parnov Reichardt

+45 52 90 69 49

martinpreichhardt@gmail.com

Martino & Michelle

+45 20 67 77 44

martinomichelle@hotmail.com

Christian Gørtz

+45 29 61 62 93

christian@bendixendans.com

Gilles Hoxer

+45 27 12 18 95

ghoxer@hotmail.com

Kåre Mortensen

+45 20 28 40 96

kilamo@live.dk

Emanuel & Tania

+45 22 16 02 12 / +39 34 80 52 88 32 

emanueltania@hotmail.com

Flemming Kjersgaard

+45 28 83 30 53

fkdans@post1.tele.dk

Charlotte Egstrand

+45 42 70 07 01

charlotte@rvh.dk

Alexander Mackenzie Omel

+45 26 18 19 27

Mackenzie-90@hotmail.com

Tak til vore sponsorer

DanskBrandteknik.jpg

Forbund

DS LOGO 2019 Kompakt.png

Kontakt os

fb.jpg

Med mere...

Vi takker følgende fotografer fordi vi

vederlagsfrit må benytte deres billeder: 

 

MM Photography

Dansefotografen 

Per Soerensen Photography

Dancesportphoto.dk

CR3|DK

Copyright © 2013-2019 by Sportsdanserforeningen KAF