FØLGENDE  DANSERE  MÅ  UNDERVISE  I  KAF
Nikolaj Lund
+45 29 76 27 50
niko7913@hotmail.com
Olivia Gjelfort
+45 41 12 84 08
oliviagjelfort@hotmail.dk
Kevin Hegaard
+45 81 81 82 82
Messenger
Cathrine Cohn Hvid
+45 28 76 20 82
cathrine.hvid@lyse.net
Egor Kondratenko
+45 53 65 85 94
egor.kondratenko.1996@mail.ru
Asbjørn Gøth
+45 30 33 02 53

asbjorngoth2810@gmail.com

Jason Møller Tuxen

+45 28 81 16 74 jason.moller.tuxen@hotmail.com

Marta Kocik
+45 31 16 93 42
kocik.marta@gmail.com
Kristine Madsen
+39 33 17 56 77 69
kri1612@gmail.com
Gabriele Cassai
+39 33 17 56 77 69
kri1612@gmail.com

Pasquale Farina

Pasqualesofie@gmail.com

Malou Dyrekær Matthiesen

+45 25 14 62 22

maloumatthiesen@gmail.com

Jakob Stenbæk

+45 22 32 72 06

jakobski@live.dk

Nicolai Bouet

+45 25 11 99 40

nicolaiandanna@gmail.com

Anna Shagalina

+45 40 10 80 86

nicolaiandanna@gmail.com

Sofie Koborg

Pasqualesofie@gmail.com

Martin Ho Suhr Moordieck

+45 24 86 04 80

martinhomoordieck@gmail.com

Emil Gensby
+45 28 44 04 90
emil@gbcnet.dk
Asta Björk Ívarsdóttir
+45 27 800 203
Astabjork1@gmail.com

Tak til vore sponsorer

DanskBrandteknik.jpg

Forbund

DS LOGO 2019 Kompakt.png

Kontakt os

fb.jpg

Med mere...

Vi takker følgende fotografer fordi vi

vederlagsfrit må benytte deres billeder: 

 

MM Photography

Dansefotografen 

Per Soerensen Photography

Dancesportphoto.dk

CR3|DK

Copyright © 2013-2019 by Sportsdanserforeningen KAF