FØLGENDE  HAR  TRÆNERMEDLEMSSKAB  I  KAF
Anne & Hans Laxholm

23 22 88 11

anne@laxholm.com

Micki Chow

27 26 01 11

micki@chow.dk

Marion Birchow

20 83 98 06

marion@lite.dk

Benjamin Martin

23 20 13 14

hello@benjaminmartin.dk

Martino & Michelle

20 67 77 44

martinomichelle@hotmail.com

Christian Gørtz

29616293

christian@bendixendans.com

Gilles Hoxer

27 12 18 95

ghoxer@hotmail.com

Kåre Mortensen

20 28 40 96

kilamo@live.dk

Emanuel & Tania

22 16 02 12 / +39 34 80 52 88 32 

emanueltania@hotmail.com

Flemming Kjersgaard

28 83 30 53

fkdans@post1.tele.dk

Charlotte Egstrand

42 70 07 01

charlotte@rvh.dk

Tak til vore sponsorer

DanskBrandteknik.jpg

Forbund

DS LOGO 2019 Kompakt.png

Kontakt os

fb.jpg

Med mere...

Vi takker følgende fotografer fordi vi

vederlagsfrit må benytte deres billeder: 

 

MM Photography

Dansefotografen 

Per Soerensen Photography

Dancesportphoto.dk

CR3|DK

Copyright © 2013-2019 by Sportsdanserforeningen KAF